Denisa (27 let)
Jsem studentka VŠ v Praze. Hlídání dětí mě baví, proto si tím ráda přivydělávám. Hlídám děti ve všech věkových kategiriích .. od novorozeňat po školáky. Hlídání může probíhat u vás doma či v místě, které si zvolíte. Mluvím plyně anglicky, takže hlídání anglicky mluvících dětí není žádný problém. Děti mohu také doučovat, Anglický jazyk, Český jazyk, matematiku, fyziku, biologii, chemii atd, vyzvedávát ze školky, školy, kroužků apod.

Vzdělání: Jsem studentka VŠ ČVUT v Praze.
Lucie (47 let)
Hledám hlídání dítěte,Reference a zkušenosti mám

Vzdělání: sou
Kristýna (25 let)
Nabízím profesionální péči o děti od 1 roku. Mám pedagogické základy, psychosociální výcvik, kurz první pomoci, europas z anglického jazyka, více než rok jsem pracovala v dětském klubu a zkušenost s hlídáním dětí mám přes 4 roky. Jsem zodpovědná, časově flexibilní a nekuřačka.

Vzdělání: Střední zdravotnická škola Alšovo nábřeží VOŠ sociálně právní
Simona (38 let)
Dobrý den, nabízím hlídání dětí, úklid domácnosti, péči o seniory., kutilské pràce, doučování ....v čase...ve městě...zkušenosti mám...

Najdu si sám. Nebo sama.

Hledáte službu
nebo
službu poskytujete?
Kliknutím sem se dostanete do databáze těch, kteří nechtějí žádnou agenturu, jen kontakt a zbytek si už domluví sami.

Úkolem Helperbooku je se o tu databázi starat, aby tam bylo hodně nabídek a hodně poptávek, aby bylo z čeho vybírat.

Nezávazně se zaregistruje a nahlédněte. Vyplněné údaje jsou použity jenom pro Helperbook, žádné jiné nabídky Vám chodit nebudou.

Proč to děláme? Není divné, že to nic nestojí? Chceme naše služby rozšířit i pro ty, kterým se nechce platit agentura. Zatím to nic nestojí, protože jsme na začátku a starost o Helperbook se dá zvládat. Až budeme muset nabrat zaměstnance, tak to pro ty další zaregistrované něco stát bude. Vy to ale máte a mít budete úplně zdarma.

VSTUP
Hledám paní na hlídání devítiletého syna (ADHD)u nás doma v Modřanech. Jedná se o dopoledne od 6:45 do 12:00. - dohled nad učením - společné čtení - společné vycházky do blízkého lesoparku Vtermínu 24/3, 27/3, 28/3, 31/3 Mohu nabídnout 100Kč/hodinu
Hledáme hospodyni pro pravidelný úklid, praní, žehlení vždy 2 x týdně na celý den. Lokalita Černošice. Nástup ihned!
Hledáme hospodyni / chůvu pro rodinu se třemi dětmi (5,8 a 11 let). Denně od 12:00 do 19:00 hodin. Hlídání dětí, učení se s dětmi, drobný úklid, nákupy. ŘP nutný. Lokalita Praha 6 Odměna 150 Kč / hod
Hledám chůvu k dítěti - 1,5 roku. Místo výkonu práce je Mons, jižní Belgie. Příjezd co nejdříve, do konce března 2017. Strava, ubytování a doprava zajištěna. Volné víkendy. Bližší podrobnosti telefonicky nebo e-mailem, můžete volat kdykoliv na 774 603 595.
Copyright 2018 © 1. centrum služeb pro domácnost. engine & SEO WebySlavik.cz | Design Grafiro