Reference spolupracovnic

Jako agentura máme své zásady: pracujeme rychle, neslibujeme, co nemůžeme splnit, chováme se otevřeně a férově. K našim spolupracovníkům máme velmi osobní přístup, s některými jsme za ta léta již přáteli. Zde můžete nahlédnout do našich referencí.

 

Aktuální nabídky práce
Sylva (52 let)
Ráda pohlídám vaše děti, postarám se o seniory nebo vaše mazlíčky. Jmenuji se Sylva, je mi 50 let. Mám zkušenosti s dětmi - mám tři - 2 dospělé dcery a 10 letého syna, vnoučka 1 rok, o kterého se starám pravidelně od narození. Jsem časově flexibilní s vlastním autem, jsem spolehlivá, trpělivá a přizpůsobím se vašim požadavkům. Také mám bohaté zkušenosti s péčí o seniora , pomáhám s péčí o 90 ti letou babičku upoutanou na lůžko. Dále mohu nabídnout starost o psy nebo kočičky, jsem majitelka psů více jak 30 let. Mohu pomoct i s doučováním na úrovni 1. stupně ZŠ. Absolvovala jsem kurzy Montessori 1.-2.stupeň. Pokud hledáte někoho, kdo by s láskou pečoval o vaše dítko, seniora nebo zvířátko, pak se mi, prosím, ozvěte.

Vzdělání: SŠ s maturitou Montessori 1. a 2. stupeň

Více informací
Časté dotazy
Co když se mi doma něco ztratí?
Nenechávejte doma cennosti a hotovost. Za ztráty bohužel není možné ručit, žádná důvěryhodná agentura Vám toto nezaručí. Pokud by se za případně ztracené věci přeci jen ručit mělo, bude nutné, podobně jako u pojišťoven, zdokumentovat vybavení bytu.
Inzeráty
Soukromá hodina hry na flétnu, Praha
Soukromá hodina hry na flétnu pro děti od 3 do 12ti let. Sazba 250,-Kč/hod.
Reference
Ing. Annabella Neuwirthová
Dobrý den paní Slámová, ráda bych Vám sdělila, že jsem velmi spokojena s paní Dvořáčkovou.A to jak s její prací, tak s jejím vystupováním, spolehlivostí a seriózností.Nevím, jak bych to lépe popsala, ale snad i z toho mála je poznat, že mi tento stav naprosto vyhovuje a moc si cením jejího přístupu. Moc děkuji za Váš výběr! Povedlo se Vám to:)

Kontakt

Kontaktní údaje

Telefon pro české zakázky: +420 774 603 595

Telefon pro německé zakázky: +420 608 563 908

Adresa: Pobřežní 16, Praha 8, 186 00

E-mail: objednavky@sluzbyprodomacnost.cz

Kde nás najdete

Kontakt

Napište nám

* povinné údaje
ODESLAT
Copyright 2018 © 1. centrum služeb pro domácnost. engine & SEO WebySlavik.cz | Design Grafiro