Reference spolupracovnic

Jako agentura máme své zásady: pracujeme rychle, neslibujeme, co nemůžeme splnit, chováme se otevřeně a férově. K našim spolupracovníkům máme velmi osobní přístup, s některými jsme za ta léta již přáteli. Zde můžete nahlédnout do našich referencí.

 

Aktuální nabídky práce
Jana (55 let)
Mám praxi hlídání chlapečka v lékařské rodině a v dalších rodinách jsem hlídala 1-2 děti, předškolní a školní věk. Ráda doučím děti učivo ZŠ, i cizince českému jazyku. Mám bakalářské vzdělání, v roce 2016 ukončuji magisterské studium v oboru andragogika.

Vzdělání: bakalářské- rok 2016 ukončení magisterského studia

Více informací
Časté dotazy
Co když zprostředkovaná pomocnice do domácnosti po pár týdnech sama odejde, budu muset platit znovu zprostředkovatelský poplatek?
Všechny uchazečky o brigádu podepisují při registraci prohlášení, že jim není znám žádný důvod, proč by neměly u vybraného klienta zůstat minimálně jeden rok. Snažíme se Vám zprostředkovat paní, která v případě spokojenosti obou stran zůstane několik let. Pokud víme, že může zůstat pouze 1 rok a déle nemůže slíbit, řekneme Vám to předem. Pokud víme, že chce zůstat méně než 1 rok, vůbec jí neposíláme (až na případy kdy vybranou paní chcete na kratší dobu). Všech uchazeček se ptáme na plány do budoucna a také Vás o nich informujeme. Pokud by ale přesto taková situace nastala, první tři měsíce neplatíte za zprostředkování nové pomocnice nic. PO více než třech měsích od podpisu smlouvy obdržíte při novém zprostředkování velmi výraznou slevu (až 80%). Přesnou výši slev Vám sdělíme při podpisu smlouvy o zprostředkování.
Inzeráty
Soukromá hodina hry na flétnu, Praha
Soukromá hodina hry na flétnu pro děti od 3 do 12ti let. Sazba 250,-Kč/hod.
Reference
Hana Deutschmannová
Tato úklidová agentura se mi stará o domácnost již 6 let. Za tu dobu mám třetí paní na úklid a se všemi jsem byla vždy spokojená. Chválím přístup agentury ke mně jako k zákazníkovi, vždy vyšli flexibilně vstříc mým požadavkům. Ráda tuto úklidovou agenturu doporučím dále.

Hlídání dětí

Co nabízíme

Poskytujeme hlídání dětí 24 hodin denně po celý rok. Hlídáme děti od úplných novorozeňat až po velké děti.

Při výběru chův klademe důraz nejen na to, aby se o dítě uměly v základu postarat (bezpečnost, první pomoc, zdravá výživa), ale aby dítě rozvíjely a motivovaly ho si aktivně hrát a učit se novým dovednostem. Vybiráme chůvy, které jejich práce opravdu baví – to je mnohdy důležitější než všechna teoretická průprava.Všechny paní na hlídání jsou proškolené, mají s dětmi praktické zkušenosti, doložily čistý trestní rejstřík a mají reference z předchozího zaměstnání a úspěšně prošly jednoduchým psychologickým testem.

Na hlídání dětí do tří let posíláme většinou chůvy se zdravotnickým vzděláním nebo mimimálně zdravotnickým kurzem. Na hlídání starších dětí se zase snažíme posílat chůvy, které mají pedagogické vzdělání nebo průpravu.

Hlídání by nemělo trvat méně než 3 hodiny.

Ceník

Cena se liší podle toho, zda chcete zajistit pravidelné hlídání nebo si objednat hlídání pouze jednorázově:

Hodinová sazba za hlídání
Pravidelné hlídání 150 Kč / hod + jednorázový zprostředkovatelský poplatek*
Jednorázové hlídání 250 Kč / hod

* Výše zprostředkovatelského poplatku závisí na počtu objednaných hodin za měsíc:

Jednorázový zprostředkovatelský poplatek
do 20 hodin / měsíc 2 500 Kč do 50 hodin / měsíc 5 500 Kč
do 25 hodin / měsíc 3 000 Kč do 55 hodin / měsíc 6 000 Kč
do 30 hodin / měsíc 3 500 Kč do 60 hodin / měsíc 6 500 Kč
do 35 hodin / měsíc 4 000 Kč do 65 hodin / měsíc 7 000 Kč
do 40 hodin / měsíc 4 500 Kč do 70 hodin / měsíc 7 500 Kč
do 45 hodin / měsíc 5 000 Kč od 71 hodin / měsíc 8 000 Kč

V ceně za zprostředkování je také 90 denní garance spokojenosti – pokud v této době zjistíte, že s jejími službami spokojeni nejste, bezplatně Vám zajistíme jinou paní, která bude lépe vyhovovat Vašim požadavkům.

Objednávka

Vyplňte následující údaje, abychom se Vám mohli ozvat zpět a doupřesnit objednávku:

== Vyberte pravidelnost hlídání ==
* povinné údaje
== Vyberte rozsah hlídání ==
ODESLAT
Copyright 2018 © 1. centrum služeb pro domácnost. engine & SEO WebySlavik.cz | Design Grafiro