Reference spolupracovnic

Jako agentura máme své zásady: pracujeme rychle, neslibujeme, co nemůžeme splnit, chováme se otevřeně a férově. K našim spolupracovníkům máme velmi osobní přístup, s některými jsme za ta léta již přáteli. Zde můžete nahlédnout do našich referencí.

 

Aktuální nabídky práce
Ladislava (51 let)
Nabízím: Péče o seniory 24h v dom. prostředí,úklid domácnosti,vaření,praní- žehlení,společnice- doprovod,drobný nákup,kutilské práce,drobné opravy v domácnosti.Klatovsko,Německo,Rakousko, Švýcarsko, Španělsko. Ich bin eine Tschechische Betreuerin Senioren in Deutschland seit ab 2013 als privat und 1 Jahr in Seniorenheim in Deu.Senden einer Lebenslauf Anlage -CV-.Bin 49 Jahre alt Ich habe Erfahrung mit Klienten: Demenz, Alzheimer, MS, Inkontinenz, Dekubitus, Patientenaufnahme ,Schlaganfall,Positionierung, Ernährung, Nachtwache , Spaziergänge , Ständige Begleitung -zu Toilette, usw.- Lähmungen , Umgang mit Rollstuhl manueller und elektrischer, Parkinson, Transfer vom Bett in den Rollstuhl,immer Patienten liegenden...

Vzdělání: Obchodní akademie, kurz Péče o seniory

Více informací
Časté dotazy
Objednám si paní na úklid nebo hlídání, co bude následovat?
Dle Vašich požadavků vyhledáme v databázi vhodnou kandidátku a pošleme Vám o ní informace. Pokud si budete přát, sjednáme Vám s ní schůzku. Poté následuje zkušební úklid nebo hlídání. Pokud se rozhodnete s naší vybranou kandidátkou nadále spolupracovat, podepíšeme smlouvu o zprostředkování. Zaplatíte poplatek za zprostředkování a to pouze jednou, na začátku spolupráce. Nadále už platíte pouze paní na úklid či hlídání. Začíná běžet 90 denní garance - pokud v této době zjistíte, že s vybranou kandidátkou nejste spokojeni, bezplatně ji vyměníme za jinou.
Inzeráty
Soukromá hodina hry na flétnu, Praha
Soukromá hodina hry na flétnu pro děti od 3 do 12ti let. Sazba 250,-Kč/hod.
Reference
Darina Rosenbaumová
Se službami agentury jsem velice spokojená, byly mi poskytnuty vždy velice rychle a profesionálně. Vedení společnosti i paní na úklid jsou velice příjemné a seriózní, což je důležité, zejména pokud je úklid prováděn v době, kdy v bytě není nikdo přítomen. Agenturu bych s klidným svědomím doporučila svým známým.

Výborně!

 

 

Děkujeme za odeslání objednávky.

 

 

Hezký den!


Děkujeme

Centrum služeb pro domácnost s.r.o., Tel.: 00420 222 269 963

Copyright 2980 © 1. centrum služeb pro domácnost. engine & SEO WebySlavik.cz | Design Grafiro