Reference spolupracovnic

Jako agentura máme své zásady: pracujeme rychle, neslibujeme, co nemůžeme splnit, chováme se otevřeně a férově. K našim spolupracovníkům máme velmi osobní přístup, s některými jsme za ta léta již přáteli. Zde můžete nahlédnout do našich referencí.

 

Aktuální nabídky práce
Helena (41 let)
Zajistím běžný úklid Vaší domácnosti. Vysátí koberců, vytření podlah, prach, nádobí, apod. Je možný i mimořádný úklid jako okna, vyčistím gauč i koberec. Podle požadavků. K úklidu používám vysavač VORWERK

Vzdělání: SŠ

Více informací
Časté dotazy
Co když zprostředkovaná pomocnice do domácnosti po pár týdnech sama odejde, budu muset platit znovu zprostředkovatelský poplatek?
Všechny uchazečky o brigádu podepisují při registraci prohlášení, že jim není znám žádný důvod, proč by neměly u vybraného klienta zůstat minimálně jeden rok. Snažíme se Vám zprostředkovat paní, která v případě spokojenosti obou stran zůstane několik let. Pokud víme, že může zůstat pouze 1 rok a déle nemůže slíbit, řekneme Vám to předem. Pokud víme, že chce zůstat méně než 1 rok, vůbec jí neposíláme (až na případy kdy vybranou paní chcete na kratší dobu). Všech uchazeček se ptáme na plány do budoucna a také Vás o nich informujeme. Pokud by ale přesto taková situace nastala, první tři měsíce neplatíte za zprostředkování nové pomocnice nic. PO více než třech měsích od podpisu smlouvy obdržíte při novém zprostředkování velmi výraznou slevu (až 80%). Přesnou výši slev Vám sdělíme při podpisu smlouvy o zprostředkování.
Inzeráty
Soukromá hodina hry na flétnu, Praha
Soukromá hodina hry na flétnu pro děti od 3 do 12ti let. Sazba 250,-Kč/hod.
Reference
Mgr. Kateřina Šmatláková
Prostřednictvím společnosti Služby pro domácnost jsem vyhledávala pečovatelku k dvěma dětem ve věku 1 rok a 3 roky s podmínkou možnosti poměrně brzkého začátku denní práce a podmínkou bydliště pečovatelky v blízkosti mého vlastního bydliště. Společnost Služby pro domácnost reagovala velmi rychle a v krátké době byla sto prezentovat hned několik kvalifikovaných a kvalitních uchazeček o tuto práci, z nichž jsem si nakonec jednu vybrala a spolupracuji s ní ke své plné spokojenosti dodnes. Každý vztah mezi rodinou a pečovatelkou samozřejmě závisí na dobrém výběru a pro ten společnost Služby pro domácnost udělala vše, co mohla. Děkuji a v případě potřeby se v budoucnosti určitě zase obrátím na Vás.

Volná místa

Poslední aktualizace nabídek: 29.9.2017
Objednávka číslo 2017/888 Hledáme: Práce v Německu
Místo: Chemnitz, Drážďany
Popis: Nechte se zaměstnat v Německu, cca 50 km od hranic! Hledáme pracovníky/ce do Chemnitz, Drážďan a okolí. Náplní práce jsou služby pro domácnost, tedy úklid, praní, žehlení, zahradnické práce, hlídání dětí atd. Práce je na zaměstnanecký poměr, od pondělí do pátku, nejméně 20 hodin týdně, ale i více. Plat 9,05 Euro hrubého. Podmínkou je základní znalost německého jazyka, nástup hned nebo po dohodě.
Kontakt: Tel.: 774 603 595 nebo e-mail: sontodinomo@sluzbyprodomacnost.cz
Objednávka číslo 2017/130 Hledáme: Chůva / Hospodyně
Místo: Drahelčice / Rudná u Prahy
Popis: Hledáme hospodyni / chůvu na dlouhodobou výpomoc v domácnosti a hlídání dětí (10 let, druhé dítě se narodí v listopadu 2017). Vyzvedávání starší holčičky ze školy, pomoc s úkoly, hlídání miminka v některých dnech, pomoc při chodu domácnosti (nákup, vaření, příp. úklid). - Podmínkou ŽL a ŘP. Jedná se o práci na plný úvazek.
Kontakt: Tel.: 774 603 595 nebo e-mail: sontodinomo@sluzbyprodomacnost.cz
Objednávka číslo 2017/129 Hledáme: Hospodyně
Místo: Dubeč u Prahy
Popis: Hledáme hospodyni do domácnosti v Dubči u Prahy - vedení domácnosti, úklid, vaření, občasná péče o dvě děti.
Kontakt: Tel.: 774 603 595 nebo e-mail: sontodinomo@sluzbyprodomacnost.cz
Objednávka číslo 2017/79812NCZ Hledáme: Olomouc/Prostějov
Místo: péče o seniora
Popis: Pro seniora z Vrbátek u Prostějova hledáme pečovatelku, která by s ním mohla být vždy v úterý, středu a čtvrtek (24 hodin, ubytování po tyto dny zajištěno). Odměna je 1000 Kč za den. Senior je ještě fit, nepotřebuje příliš péče. Šlo by spíše o výpomoc v domácnosti, vaření, nákupy a společnost. Hledáme dlouhodobé zájemkyně.
Kontakt: Tel.: 774 603 595 nebo e-mail: sontodinomo@sluzbyprodomacnost.cz
Objednávka číslo 2017/2017 Hledáme: Noví pracovníci
Místo: Praha a okolí
Popis: Hledáme nové pracovníky na úklid domácností a kanceláří v Praze a okolí. Aktuální zakázky: Roztoky u Prahy, Říčany. Odměna 150 Kč / hod
Kontakt: Tel.: 774 603 595 nebo e-mail: sontodinomo@sluzbyprodomacnost.cz
Objednávka číslo 2016/888 Hledáme: Hospodyně Černošice
Místo: Černošice
Popis: Pravidelný úklid, praní, žehlení 2x týdně na celý den. Nástup ihned!
Kontakt: Tel.: 774 603 595 nebo e-mail: sontodinomo@sluzbyprodomacnost.cz
Objednávka číslo 2016/112 Hledáme: Chůva s autem
Místo: Praha
Popis: Hledáme chůvu na doprovod dětí do a ze školy PO-PA vždy ob týden, večerní hlídání, auto podmínkou.
Kontakt: Tel.: 774 603 595 nebo e-mail: sontodinomo@sluzbyprodomacnost.cz
Objednávka číslo 2016/007 Hledáme: Chůva
Místo: Praha 6
Popis: Hledáme flexibilní chůvu k 3dětem(5,8,10). Práce na všední den. Ráno odvoz do školy a odpoledne rozvoz na kroužky. ŘP podmínkou, auto výhodou. Plat cca 16 000,-Kč/měsíc.
Kontakt: Tel.: 774 603 595 nebo e-mail: sontodinomo@sluzbyprodomacnost.cz
Objednávka číslo 2013/999999 Hledáme: Au-pair do Německa
Místo: Germany
Popis: Hledáme pečovatelky i pečovatele do rodin německých seniorů. V rodině vždy bydlíte ve vlastním pokoji, jídlo i ubytování máte zdarma. Požadavkem je komunikativní NJ, s AJ to nepůjde. Odjíždí se na minimálně jeden měsíc. Pokud máte zájem, pošleme Vám nabídky práce a Vy si sami vyberete, kam byste chtěli jet. Plat se pohybuje mezi 28 000,-Kč až 50000,-Kč měsíčně (přepočet z Eura), dle náročnosti práce. Na cestu rodina vždy přispívá 130 Euro. Pokud se chcete dozvědět více, kontaktujte nás na mail vesela@sluzbyprodomacnost.cz nebo telefonním čísle +420 608 563 908 nebo vpravo dole v okenku Povidejte si s nami.
Kontakt: Tel.: 608 563 908 nebo e-mail: vesela@sluzbyprodomacnost.cz
Copyright 2017 © 1. centrum služeb pro domácnost. engine & SEO WebySlavik.cz | Design Grafiro