Reference spolupracovnic

Jako agentura máme své zásady: pracujeme rychle, neslibujeme, co nemůžeme splnit, chováme se otevřeně a férově. K našim spolupracovníkům máme velmi osobní přístup, s některými jsme za ta léta již přáteli. Zde můžete nahlédnout do našich referencí.

 

Aktuální nabídky práce
Dagmar (19 let)
Dobrý den, nabízím hlídání dětí, úklid domácnosti, péči o seniory,doučování,venčení psů..Jsem z Teplic a časově bych mohla víkendy a všední dny od 14:00 nebo 15:00 do večera. Pokud jde o hlídání,tak mohu i přes noc. S dětmi si moc rozumím a zkušenosti mám a to hlavně s batolaty a předškolními dětmi.

Vzdělání: Předškolní a mimoškolní pedagogika

Více informací
Časté dotazy
Co když zprostředkovaná pomocnice do domácnosti po pár týdnech sama odejde, budu muset platit znovu zprostředkovatelský poplatek?
Všechny uchazečky o brigádu podepisují při registraci prohlášení, že jim není znám žádný důvod, proč by neměly u vybraného klienta zůstat minimálně jeden rok. Snažíme se Vám zprostředkovat paní, která v případě spokojenosti obou stran zůstane několik let. Pokud víme, že může zůstat pouze 1 rok a déle nemůže slíbit, řekneme Vám to předem. Pokud víme, že chce zůstat méně než 1 rok, vůbec jí neposíláme (až na případy kdy vybranou paní chcete na kratší dobu). Všech uchazeček se ptáme na plány do budoucna a také Vás o nich informujeme. Pokud by ale přesto taková situace nastala, první tři měsíce neplatíte za zprostředkování nové pomocnice nic. PO více než třech měsích od podpisu smlouvy obdržíte při novém zprostředkování velmi výraznou slevu (až 80%). Přesnou výši slev Vám sdělíme při podpisu smlouvy o zprostředkování.
Inzeráty
Soukromá hodina hry na flétnu, Praha
Soukromá hodina hry na flétnu pro děti od 3 do 12ti let. Sazba 250,-Kč/hod.
Reference
Darina Rosenbaumová
Se službami agentury jsem velice spokojená, byly mi poskytnuty vždy velice rychle a profesionálně. Vedení společnosti i paní na úklid jsou velice příjemné a seriózní, což je důležité, zejména pokud je úklid prováděn v době, kdy v bytě není nikdo přítomen. Agenturu bych s klidným svědomím doporučila svým známým.

Volná místa

Poslední aktualizace nabídek: 14.3.2018
Objednávka číslo 2017/132 Hledáme: Hlídání 3letého chlapečka
Místo: Praha 7
Popis: Hledáme paní nebo slečnu na pravidelné vyzvedávání 3letého chlapce ze školky (středy, čtvrtky) a následné hlídání. Lokalita Praha 7. Zkušenosti s hlídáním dětí, reference nutné.
Kontakt: Tel.: 774 603 595 nebo e-mail: sontodinomo@sluzbyprodomacnost.cz
Objednávka číslo 2017/94 Hledáme: Berlín - Německo
Místo: Chůva k třem dětem
Popis: Hledáme paní do rodiny s dětmi v západním Berlíně. Mají čtyřletou dcerku a čekají dvojčátka. Hledají paní na dlouhodobou spolupráci, která by pomáhala s domácností cca 8 hodin denně. Klientka mluví česky, němčina je i tak vítána kvůli nákupům a pochůzkám. Hledají někoho na dlouhodobou spolupráci, někoho, kdo bude členem rodiny a bude ho práce bavit. Podmínky: při nástupu 1400 Euro na měsíc, po zapracování 1500 Euro na měsíc. Pro začátek hledají někoho, kdo poskytuje svou službu s živnostenským listem. V případě zájmu a dobré spolupráce možná práce na pracovní smlouvu. Nástup co nejdříve.
Kontakt: Tel.: 774 603 595 nebo e-mail: sontodinomo@sluzbyprodomacnost.cz
Objednávka číslo 2017/130 Hledáme: Chůva / Hospodyně
Místo: Drahelčice / Rudná u Prahy
Popis: Hledáme hospodyni / chůvu na dlouhodobou výpomoc v domácnosti a hlídání dětí (10 let a miminko). Vyzvedávání starší holčičky ze školy, pomoc s úkoly, hlídání miminka v některých dnech, pomoc při chodu domácnosti (nákup, vaření, příp. úklid). - Podmínkou ŽL a ŘP. Jedná se o práci na plný úvazek.
Kontakt: Tel.: 774 603 595 nebo e-mail: sontodinomo@sluzbyprodomacnost.cz
Objednávka číslo 2017/888 Hledáme: Práce v Německu
Místo: Chemnitz, Drážďany
Popis: Nechte se zaměstnat v Německu, cca 50 km od hranic! Hledáme pracovníky/ce do Chemnitz, Drážďan a okolí. Náplní práce jsou služby pro domácnost, tedy úklid, praní, žehlení, zahradnické práce, hlídání dětí atd. Práce je na zaměstnanecký poměr, od pondělí do pátku, nejméně 20 hodin týdně, ale i více. Plat 9,05 Euro hrubého. Podmínkou je základní znalost německého jazyka, nástup hned nebo po dohodě.
Kontakt: Tel.: 774 603 595 nebo e-mail: sontodinomo@sluzbyprodomacnost.cz
Objednávka číslo 2017/2017 Hledáme: Noví pracovníci
Místo: Praha a okolí
Popis: Hledáme nové pracovníky na úklid domácností a kanceláří v Praze a okolí. Aktuální zakázky: Roztoky u Prahy, Říčany. Odměna 150 Kč / hod
Kontakt: Tel.: 774 603 595 nebo e-mail: sontodinomo@sluzbyprodomacnost.cz
Objednávka číslo 2016/888 Hledáme: Hospodyně Černošice
Místo: Černošice
Popis: Pravidelný úklid, praní, žehlení 2x týdně na celý den. Nástup ihned!
Kontakt: Tel.: 774 603 595 nebo e-mail: sontodinomo@sluzbyprodomacnost.cz
Objednávka číslo 2016/112 Hledáme: Chůva s autem
Místo: Praha
Popis: Hledáme chůvu na doprovod dětí do a ze školy PO-PA vždy ob týden, večerní hlídání, auto podmínkou.
Kontakt: Tel.: 774 603 595 nebo e-mail: sontodinomo@sluzbyprodomacnost.cz
Objednávka číslo 2016/007 Hledáme: Chůva
Místo: Praha 6
Popis: Hledáme flexibilní chůvu k 3dětem(5,8,10). Práce na všední den. Ráno odvoz do školy a odpoledne rozvoz na kroužky. ŘP podmínkou, auto výhodou. Plat cca 16 000,-Kč/měsíc.
Kontakt: Tel.: 774 603 595 nebo e-mail: sontodinomo@sluzbyprodomacnost.cz
Objednávka číslo 2013/999999 Hledáme: Au-pair do Německa
Místo: Germany
Popis: Hledáme pečovatelky i pečovatele do rodin německých seniorů. V rodině vždy bydlíte ve vlastním pokoji, jídlo i ubytování máte zdarma. Požadavkem je komunikativní NJ, s AJ to nepůjde. Odjíždí se na minimálně jeden měsíc. Pokud máte zájem, pošleme Vám nabídky práce a Vy si sami vyberete, kam byste chtěli jet. Plat se pohybuje mezi 28 000,-Kč až 50000,-Kč měsíčně (přepočet z Eura), dle náročnosti práce. Na cestu rodina vždy přispívá 130 Euro. Pokud se chcete dozvědět více, kontaktujte nás na mail vesela@sluzbyprodomacnost.cz nebo telefonním čísle +420 608 563 908 nebo vpravo dole v okenku Povidejte si s nami.
Kontakt: Tel.: 608 563 908 nebo e-mail: vesela@sluzbyprodomacnost.cz
Copyright 2018 © 1. centrum služeb pro domácnost. engine & SEO WebySlavik.cz | Design Grafiro