Dana (65 let)
Práci chůvy vykonávám již 12 let. Mám zkušenosti s hlídáním dětí od novorozenců do předškolního věku. Nabízím bohaté zkušenosti, flexibilitu a dlouhodobou spolupráci.

Vzdělání: střední zdravotní škola
Denisa (31 let)
Jsem studentka VŠ v Praze. Hlídání dětí mě baví, proto si tím ráda přivydělávám. Hlídám děti ve všech věkových kategiriích .. od novorozeňat po školáky. Hlídání může probíhat u vás doma či v místě, které si zvolíte. Mluvím plyně anglicky, takže hlídání anglicky mluvících dětí není žádný problém. Děti mohu také doučovat, Anglický jazyk, Český jazyk, matematiku, fyziku, biologii, chemii atd, vyzvedávát ze školky, školy, kroužků apod.

Vzdělání: Jsem studentka VŠ ČVUT v Praze.
Josef (74 let)
Dobrý den, nabízím hlídání dětí, úklid domácnosti, péči o seniory., kutilské pràce, doučování ....v čase...ve městě...zkušenosti mám...

Vzdělání: ...........
Irena (58 let)
Jsem komunikativní SŠ, hledám práci chůvy, asistenta pedagoga, případně pečovatelky. Mám pětiletou praxi v sociálních službách. Děti mám ráda, pečovala jsem o děti přes agenturu. Také jsem připravovala vietnamského chlapce do školy a doučovala češtinu. Jsem nekuřačka, časově flexibilní a ráda se učím novým věcem.

Vzdělání: Střední škola s maturitou, kurz péče o dítě do 7 let, kurz pracovník v sociálních službách, kurz první pomoci

Najdu si sám. Nebo sama.

Hledáte službu
nebo poskytujete?
Kliknutím sem se dostanete do databáze těch, kteří nechtějí žádnou agenturu, jen kontakt a zbytek si už domluví sami.

Úkolem Helperbooku je se o tu databázi starat, aby tam bylo hodně nabídek a hodně poptávek, aby bylo z čeho vybírat.

Nezávazně se zaregistruje a nahlédněte. Vyplněné údaje jsou použity jenom pro Helperbook, žádné jiné nabídky Vám chodit nebudou.

Proč to děláme? Není divné, že to nic nestojí? Chceme naše služby rozšířit i pro ty, kterým se nechce platit agentura. Zatím to nic nestojí, protože jsme na začátku a starost o Helperbook se dá zvládat. Až budeme muset nabrat zaměstnance, tak to pro ty další zaregistrované něco stát bude. Vy to ale máte a mít budete úplně zdarma.

VSTUP
Hledám slečnu/paní na doučování.4.třída matematika a český jazyk 2x týdně.
Hledáme pečovatelku do české rodiny,žijící v Německu ve Freiburgu. Seniorce je 88 let a má problémy s chůzí. Nástup ihned!
Jsme agentura 1.centrum služeb pro domácnost s 14ti letou působností na trhu. Nabízíme úklidy domácností, hlídání dětí, péči o seniory.
Hledáme hospodyni / chůvu pro rodinu se třemi dětmi (5,8 a 11 let). Denně od 12:00 do 19:00 hodin. Hlídání dětí, učení se s dětmi, drobný úklid, nákupy. ŘP nutný. Lokalita Praha 6 Odměna 150 Kč / hod
Copyright 2020 © 1. centrum služeb pro domácnost.
Info o zpracování údajů
Design, engine & SEO WebySlavik.cz
Stisknutím tlačítka „odeslat“ dává fyzická osoba jakožto subjekt údajů ve smyslu příslušných ustanovení Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a ve smyslu ustanovení § 5 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, případně ve smyslu příslušných ustanovení právního předpisu tento právní předpis nahrazujícího, souhlas se zpracováním osobních údajů jí poskytnutých správci osobních údajů, kterým je společnost Centrum služeb pro domácnost s.r.o., IČO 24313921, se sídlem Praha 8 - Karlín, Pobřežní 18/16, PSČ 186 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 193822.

Více informací