Gabriela (37 let)
Dobrý den, nabízím hlídání dětí, úklid domácnosti, péči o seniory., kutilské pràce, doučování ....v čase...ve městě...zkušenosti mám...
Iveta (42 let)
Po škole jsem cca 2roky pracovala jako sanitářka na Chirurgickém oddělení-lůžková část v nemocnici.V dřívějších letech jsem několik let soukromě v rodině pečovala o starého pána s Alzheimerovou chorobou a poté jsem pár let soukromě v rodině pečovala o starou paní taktéž s Alzheimerovou chorobou-práce mě bavila a ke starým lidem mám tudíž kladný vztah.Nyní pracuji v Diakonii ČCE - na pozici Pracovník v sociálních službách se středně a těžce mentálně postiženými.Ráda bych se starala o seniora v české rodině žijící v Německu,jelikož nejsem zatím tak zdatná v německém jazyce,kde bych se postupně samozřejmě jazyk ráda doučila.

Vzdělání: SZŠ - obor Všeobecná zdravotní sestra - hotové pouze 2,5roku.Rekvalifikační kurz - Pracovník v sociálních službách.
Michaela (3 let)
Dobrý den ,sháníme s kamarádkou brigádu na léto. V našem okolí moc příležitostí není ,tak se pokoušíme něco najít.

Vzdělání: Student
Dana (55 let)
Dobrý den, nabízím hlídání dětí, úklid domácnosti, péči o seniory., kutilské pràce, doučování ....v čase...ve městě...zkušenosti mám...

Najdu si sám. Nebo sama.

Hledáte službu
nebo
službu poskytujete?
Kliknutím sem se dostanete do databáze těch, kteří nechtějí žádnou agenturu, jen kontakt a zbytek si už domluví sami.

Úkolem Helperbooku je se o tu databázi starat, aby tam bylo hodně nabídek a hodně poptávek, aby bylo z čeho vybírat.

Nezávazně se zaregistruje a nahlédněte. Vyplněné údaje jsou použity jenom pro Helperbook, žádné jiné nabídky Vám chodit nebudou.

Proč to děláme? Není divné, že to nic nestojí? Chceme naše služby rozšířit i pro ty, kterým se nechce platit agentura. Zatím to nic nestojí, protože jsme na začátku a starost o Helperbook se dá zvládat. Až budeme muset nabrat zaměstnance, tak to pro ty další zaregistrované něco stát bude. Vy to ale máte a mít budete úplně zdarma.

VSTUP
Hledám pomoc s přestavbou bytového jádra
Ahoj, jmenuji se Michaela Buchlovská. Studuji Vyšší odbornou školu školu zdravotnickou v Plzni, obor laboratorní asistent. Pravidelně jezdím na dětské tábory, kde působím pátým rokem jako instruktorka.
Hledáme spolehlivou paní nebo slečnu na dlouhodobé hlídání dvou dětí - 2,5 a 4,5 let. Denně v odpoledních hodinách, týdenní úvazek 37 hodin, odměna 19 000 Kč / měsíc. Nutný osobní pohovor, ověřitelné reference, čistý trestní rejstřík. Lokalita Praha 3.
Dobrý den, hledáme touto cestou slečnu, která by nás doprovázela 30. ledna na naší měsíční či šestinedělní cestě za sluncem na španělský ostrov Tenerife. Dotyčné bezplatně zajistíme a uhradíme, cestovní náklady, ubytování, stravu, cestovní pojištění a symbolické kapesné. Očekáváme slušné a přátelské chování a zkušenost s  hlídáním dětí. Nehledáme člověka, kterému na 24hodin svěříme své dva syny (1 a 3 roky), ale osobu, jejíž přítomnost nám umožní si každý den na pár hodin odpočinou, nebýt neustále ve 100% pohotovosti. Budu se těšit na Tvou odpověď, Petra a Honza
Copyright 2019 © 1. centrum služeb pro domácnost. Info o zpracování údajů engine & SEO WebySlavik.cz | Design Grafiro