Romana (55 let)
Dobrý den, nabízím hlídání dětí, úklid domácnosti, péči o seniory., kutilské pràce, doučování ....v čase...ve městě...zkušenosti mám...
Marie (63 let)
Dobrý den, nabízím Péči o nemocného v domácím prostředí, případně péči o domácnost.

Vzdělání: všeobecná zdravotní sestra s praxí v intenzivní péči ARIP
Zdeňka (61 let)
Dobrý den, nabízím doučování českého jazyka a literatury, dějepisu pro I. stupeň, II. stupeň, střední školu nebo odborné učiliště.

Vzdělání: Pedagogická fakulta Ostrava, obor čeština - dějepis
Anežka (26 let)
Nabízím doučování dětí od 1. třídy až po maturitní ročníky. Především by se jednalo o Český a Německý jazyk. Dále nabízím hlídání dětí, ale jen jednorázově na víkendy, svátky, prázdniny. Na hodině a dni se domluvíme prostřednictvím emailu.

Vzdělání: Čeština-Němčina, Pedagogická fakulta, Univerzita Karlova, 2.ročník

Najdu si sám. Nebo sama.

Hledáte službu
nebo poskytujete?
Kliknutím sem se dostanete do databáze těch, kteří nechtějí žádnou agenturu, jen kontakt a zbytek si už domluví sami.

Úkolem Helperbooku je se o tu databázi starat, aby tam bylo hodně nabídek a hodně poptávek, aby bylo z čeho vybírat.

Nezávazně se zaregistruje a nahlédněte. Vyplněné údaje jsou použity jenom pro Helperbook, žádné jiné nabídky Vám chodit nebudou.

Proč to děláme? Není divné, že to nic nestojí? Chceme naše služby rozšířit i pro ty, kterým se nechce platit agentura. Zatím to nic nestojí, protože jsme na začátku a starost o Helperbook se dá zvládat. Až budeme muset nabrat zaměstnance, tak to pro ty další zaregistrované něco stát bude. Vy to ale máte a mít budete úplně zdarma.

VSTUP
Hledáme 24 hod.péči o starý manželský pár,žijící v Jinočanech na Praze-západ.
Hledáme hospodyni / chůvu pro rodinu se třemi dětmi (5,8 a 11 let). Denně od 12:00 do 19:00 hodin. Hlídání dětí, učení se s dětmi, drobný úklid, nákupy. ŘP nutný. Lokalita Praha 6 Odměna 150 Kč / hod
Hledáme hospodyni na plný úvazek, lokalita Praha 6 Nebušice. Bydlení možné u rodiny. Náplň práce úklid, praní, žehlení, vaření a pomoc se starosti o 3 děti. Angličtina podmínkou. Nástup ihned.
Poptáváme poskytnutí odlehčovací služby při péči o 86letou nemocnou ženu, cca 3 x v týdnu (v délce 5 hodin odpoledne)v 250 64 Mšeckých Žehrovicích (v blízkosti Kladna). Odměna dohodou. kontaktní osoba: Soňa Novotná, tel. 728 476 365
Copyright 2020 © 1. centrum služeb pro domácnost.
Info o zpracování údajů
Design, engine & SEO WebySlavik.cz
Stisknutím tlačítka „odeslat“ dává fyzická osoba jakožto subjekt údajů ve smyslu příslušných ustanovení Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a ve smyslu ustanovení § 5 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, případně ve smyslu příslušných ustanovení právního předpisu tento právní předpis nahrazujícího, souhlas se zpracováním osobních údajů jí poskytnutých správci osobních údajů, kterým je společnost Centrum služeb pro domácnost s.r.o., IČO 24313921, se sídlem Praha 8 - Karlín, Pobřežní 18/16, PSČ 186 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 193822.

Více informací