Nataliya (43 let)
Dobry den. Jmenuji se Natálie , je mi 37 let, narodila jsem se na Ukrajině, bydlím v Praze. Mám trvalý pobyt . Hledám práci v domácnosti, nejlépe v pondělí, pravidelný úklid, po případě možno o víkendu. Jsem spolehlivá, zodpovědná a pracovitá. Pomohu s čímkoliv, uklidím, vyperu, vyžehlím, myti oken, pohlídám děti. Zkušenost z úklidem mám. Výplata ze začatku vždy po práci, potom po dohodě, nástup ihned. V případě zájmu mě prosím kontaktujte na email. Moc krát děkuji za nabídku.

Vzdělání: ZŠ,SŠ
Janka (47 let)
Dobrý den, nabízím hlídání dětí, úklid domácnosti, péči o seniory., kutilské pràce, doučování ....v čase...ve městě...zkušenosti mám...
Tereza (32 let)
Dobrý den, nabízím hlídání dětí, úklid domácnosti, péči o seniory. V čase od 8:OOhod až 18:OO..ve městě Kladno...zkušenosti s dětmi mám z hlídání v dětském koutku a od své malé dcerky.

Vzdělání: Střední průmyslová škola stavební a obchodní akademie
Venuše (61 let)
Dobrý den, nabízím hlídání dětí, úklid domácnosti, péči o seniory., mám mnohaleté zkušenosti s celodenní péčí o seniory. Mám znalosti NJ na úrovni cca A2.Jsem spolehlivá, empativní, časově flexibilní

Vzdělání: střední odborné, kurz sociální pracovník-pečovatelka

Najdu si sám. Nebo sama.

Hledáte službu
nebo poskytujete?
Kliknutím sem se dostanete do databáze těch, kteří nechtějí žádnou agenturu, jen kontakt a zbytek si už domluví sami.

Úkolem Helperbooku je se o tu databázi starat, aby tam bylo hodně nabídek a hodně poptávek, aby bylo z čeho vybírat.

Nezávazně se zaregistruje a nahlédněte. Vyplněné údaje jsou použity jenom pro Helperbook, žádné jiné nabídky Vám chodit nebudou.

Proč to děláme? Není divné, že to nic nestojí? Chceme naše služby rozšířit i pro ty, kterým se nechce platit agentura. Zatím to nic nestojí, protože jsme na začátku a starost o Helperbook se dá zvládat. Až budeme muset nabrat zaměstnance, tak to pro ty další zaregistrované něco stát bude. Vy to ale máte a mít budete úplně zdarma.

VSTUP
Hledáme pečovatelku do české rodiny,žijící v Německu ve Freiburgu. Seniorce je 88 let a má problémy s chůzí. Nástup ihned!
Ahoj, jmenuji se Michaela Buchlovská. Studuji Vyšší odbornou školu školu zdravotnickou v Plzni, obor laboratorní asistent. Pravidelně jezdím na dětské tábory, kde působím pátým rokem jako instruktorka.
Hledáme spolehlivou paní nebo slečnu na dlouhodobé hlídání dvou dětí - 2,5 a 4,5 let. Denně v odpoledních hodinách, týdenní úvazek 37 hodin, odměna 19 000 Kč / měsíc. Nutný osobní pohovor, ověřitelné reference, čistý trestní rejstřík. Lokalita Praha 3.
Hledáme lektora/lektorku anglického jazyka vždy ÚT a ČT od 12 do 13,30. Lokalita Praha 4. Sazba 150Kč/45min. V případě zájmu volejte 604201008.
Copyright 2020 © 1. centrum služeb pro domácnost.
Info o zpracování údajů
Design, engine & SEO WebySlavik.cz
Stisknutím tlačítka „odeslat“ dává fyzická osoba jakožto subjekt údajů ve smyslu příslušných ustanovení Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a ve smyslu ustanovení § 5 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, případně ve smyslu příslušných ustanovení právního předpisu tento právní předpis nahrazujícího, souhlas se zpracováním osobních údajů jí poskytnutých správci osobních údajů, kterým je společnost Centrum služeb pro domácnost s.r.o., IČO 24313921, se sídlem Praha 8 - Karlín, Pobřežní 18/16, PSČ 186 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 193822.

Více informací