csde+420-222-269-943
·
Montag - Freitag 09:00 - 18:00
·
Mon - Fri 09:00-18:00
24 Stunden Service

Co mám dělat ?

Proč se v Německu starat právě teď?
Proč zrovna s námi?
Co je potřeba?
Jak dále postupovat?
Co se stane po vyplnění dotazníku?
Kolik si vyděláte?
Stojí to něco?
Proč to neděláme zdarma jako některé jiné agentury?
Opravdu to nejde bez provize?

Proč se právě teď věnovat pečovatelství v Německu?

Svoboda. Pocit z dobře vykonané práce. Dobrý výdělek

Jako živnostník máte při své práci významnou svobodu. Sami si určujete, o jakého seniora budete pečovat, kdy do rodiny nastoupíte a také kdy práci ukončíte.

Práce s hlubším smyslem.

Chcete vykonávat práci, ze které budete mít opravdu dobrý pocit? Jako pečovatelka pomůžete seniorovi lépe zvládat činnosti, které mu dělají obtíže, a poskytnete mu potřebnou oporu. Díky vám si bude užívat spokojené stáří v domácím prostředí. Svou prací podáte pomocnou ruku těm, kteří to opravdu potřebují.

Velké množství nabídek

Při hledání té pravé rodiny budete mít rozhodně z čeho vybírat, podle ceny, místa, náplně práce – každý si vybere a každému najdeme rodinu, kde se uplatní.

Příjemné platové ohodnocení

Za péči o seniora získáte měsíčně 1800 € až 3000 €. Konkrétní částka se odvíjí podle náročnosti zakázky. Na cestu vám pak rodina vždy přispěje 180 €, tedy 90 € na cestu tam a 90 € na cestu zpět. Peníze dostanete rovnou od Vašeho klienta na konci odpracovaného měsíce.

Proč zrovna s námi?

  • Pro nás je klientem pečovatel/ka, nikoliv senior.
  • Každý den vám pošleme 7-10 nových nabídek.
  • Máme dlouholeté zkušenosti v oboru. Ke všem se chováme slušně, férově a profesionálně. Ke všem se chováme slušně, férově a profesionálně.
  • Během vašeho pobytu v Německu jsme neustále na telefonu. Pokud potřebujete, s čímkoliv vám pomůžeme i mimo pracovní dobu.
  • Pojedete jen k seniorovi, kterého si sami vyberete z našich nabídek. A zůstanete u něj tak dlouho, jak budete chtít.
  • Na peníze nečekáte. Odměnu dostáváte přímo od seniora na účet nebo hotově, a to hned na konci měsíce.

Co je potřeba?

  • Komunikativní znalost německého jazyka. Bez toho to nepůjde, opravdu.
  • Vlastnit živnostenský list.
  • Mít možnost zůstat v Německu měsíc a déle.

Žádný kurz nepotřebujete, ale zkušenost se bude určitě hodit.

Jak dále postupovat?

Napište nám na email info@sluzbyprodomacnost.cz nebo se rovnou zaregistrujte.

Co se stane po vyplnění dotazníku?

Během jednoho pracovního dne se vám ozveme. Poté si začnete vybírat z poptávek, ve kterých najdete všechny potřebné informace, jako je zdravotní stav seniora, jeho požadavky na pečovatelku, bydliště a nabízenou odměnu.

Kolik si vyděláte?

Ohodnocení se pohybuje mezi 1900 a 3000 euro v závislosti na náročnosti zakázky. Na cestu tam a zpět dostanete od seniora 180 EUR. Na Vánoce a o Velikonocích získáte dvojnásobnou odměnu.

Stojí to něco?

Ano. Pro nás je zákazníkem pečovatel/-ka, který/-á naši službu platí 5 euro za každý den, který vybrané rodině fakturuje. Neplatíte dopředu a zpoplatněné nejsou ani dny, během kterých jste doma. Po celou dobu jste svobodně se rozhodující podnikatel. Nikdy vás k ničemu nebudeme nutit, jen vám pomůžeme, bude-li to třeba. Od klienta nedostáváme nic, nejsme mu tedy ničím zavázáni.

Na výběr máte nejméně 200 nabídek měsíčně. Věříme, že najdete nabídku s odměnou, která vám bude vyhovovat i po odečtení 5euro provize.

Proč to neděláme zdarma jako některé jiné agentury?

Protože si na nic nehrajeme. Nikdo nepracuje zdarma. Senior má k dispozici určitou částku, kterou dá buď celou vám a vy z ní zaplatíte 5 euro za tu naši práci, nebo pošle celou částku jiné agentuře a k vám se dostane až suma, která zbyde. Většinou se ani nedozvíte, kolik která agentura odečetla. U nás to víte přesně.

Opravdu to nejde bez provize?

Ale ano! V některých případech platí provizi rodina a Vy se tak nemusíte o nic starat. Není to moc zakázek, ale přibývají.