Reference spolupracovnic

Jako agentura máme své zásady: pracujeme rychle, neslibujeme, co nemůžeme splnit, chováme se otevřeně a férově. K našim spolupracovníkům máme velmi osobní přístup, s některými jsme za ta léta již přáteli. Zde můžete nahlédnout do našich referencí.

 

Aktuální nabídky práce
Kristýna (23 let)
Dobrý den, nabízím hlídání dětí, úklid domácnosti, péči o seniory., kutilské pràce, doučování ....v čase...ve městě...zkušenosti mám...

Více informací
Časté dotazy
Objednám si paní na úklid nebo hlídání, co bude následovat?
Dle Vašich požadavků vyhledáme v databázi vhodnou kandidátku a pošleme Vám o ní informace. Pokud si budete přát, sjednáme Vám s ní schůzku. Poté následuje zkušební úklid nebo hlídání. Pokud se rozhodnete s naší vybranou kandidátkou nadále spolupracovat, podepíšeme smlouvu o zprostředkování. Zaplatíte poplatek za zprostředkování a to pouze jednou, na začátku spolupráce. Nadále už platíte pouze paní na úklid či hlídání. Začíná běžet 90 denní garance - pokud v této době zjistíte, že s vybranou kandidátkou nejste spokojeni, bezplatně ji vyměníme za jinou.
Inzeráty
Soukromá hodina hry na flétnu, Praha
Soukromá hodina hry na flétnu pro děti od 3 do 12ti let. Sazba 250,-Kč/hod.
Reference
Mgr. Eva Chaloupková
Se službami agentury Služby pro domácnost jsem velmi spokojená. Ve velmi krátké době mi zajistili skvělou slečnu na hlídání dítěte, která rovněž zastane úklid domácnosti. To vše za přijatelnou cenu. Musím říct, že agentura jedná rychle, spolehlivě a korektně a navíc s úsměvem.

Ukázková nabídka

Zadání Hledáme pečovatelku nebo pečovatele k 60letému pánovi po úrazu hlavy. Ideálně střídání po měsíci. Pán je soběstačný, ale potřebuje každý den motivovat, povídat si s ním, hrát hry, jezdit k lékaři a podobně. V domě bydlí rodiče, ale ti nic nepotřebují. Rodina je velmi milá a nápomocná.
Číslo zakázky 73779N
Odměna na den v Eurech 70
Jízdné 150
Délka pobytu od ihned do poloviny srpna
Město Deizisau
Pohlaví a věk muž, 60
Počet osob v domácnosti 1
Onemocnění po úrazu hlavy, špatně vidí, slyší, problém se srdcem
Noční práce ne
Zvedání ne
Internet ano
Volno po dohodě

Oslovila Vás tato nabídka? Vyplňte prosím profil na www.sluzbyprodomacnost.cz/fo0-personalbogen

Nejpozději následujcí pracovní den se Vám ozveme zpět.

Copyright 2019 © 1. centrum služeb pro domácnost. Info o zpracování údajů engine & SEO WebySlavik.cz | Design Grafiro