Ukázková nabídka

Zadání Hledáme pečovatelku nebo pečovatele k 60letému pánovi po úrazu hlavy. Ideálně střídání po měsíci. Pán je soběstačný, ale potřebuje každý den motivovat, povídat si s ním, hrát hry, jezdit k lékaři a podobně. V domě bydlí rodiče, ale ti nic nepotřebují. Rodina je velmi milá a nápomocná.
Zadání: Hledáme pečovatelku nebo pečovatele k 60letému pánovi po úrazu hlavy. Ideálně střídání po měsíci. Pán je soběstačný, ale potřebuje každý den motivovat, povídat si s ním, hrát hry, jezdit k lékaři a podobně. V domě bydlí rodiče, ale ti nic nepotřebují. Rodina je velmi milá a nápomocná.
Číslo zakázky 73779N
Odměna na den v Eurech 70
Jízdné 150
Délka pobytu od ihned do poloviny srpna
Město Deizisau
Pohlaví a věk muž, 60
Počet osob v domácnosti 1
Onemocnění po úrazu hlavy, špatně vidí, slyší, problém se srdcem
Noční práce ne
Zvedání ne
Internet ano
Volno po dohodě

Oslovila Vás tato nabídka? Vyplňte prosím profil na www.sluzbyprodomacnost.cz/fo0-personalbogen

Nejpozději následujcí pracovní den se Vám ozveme zpět.

Copyright 2020 © 1. centrum služeb pro domácnost.
Info o zpracování údajů
Design, engine & SEO WebySlavik.cz
Stisknutím tlačítka „odeslat“ dává fyzická osoba jakožto subjekt údajů ve smyslu příslušných ustanovení Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a ve smyslu ustanovení § 5 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, případně ve smyslu příslušných ustanovení právního předpisu tento právní předpis nahrazujícího, souhlas se zpracováním osobních údajů jí poskytnutých správci osobních údajů, kterým je společnost Centrum služeb pro domácnost s.r.o., IČO 24313921, se sídlem Praha 8 - Karlín, Pobřežní 18/16, PSČ 186 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 193822.

Více informací