Reference spolupracovnic

Jako agentura máme své zásady: pracujeme rychle, neslibujeme, co nemůžeme splnit, chováme se otevřeně a férově. K našim spolupracovníkům máme velmi osobní přístup, s některými jsme za ta léta již přáteli. Zde můžete nahlédnout do našich referencí.

 

Aktuální nabídky práce
Lenka (52 let)
Dobrý den.Nabízím hlídání dětiček.Jsem spolehlivá, svědomitá, pečlivá, dochvilná, flexibilní. Zkušenosti s péčí o děti v rodinách mám.Hlídala jsem několik chlapečků ve věku 2roky.A také několika měsíční batolata. S hlídáním můžu začít hned.Je mi 49let jsem máma dvou synů 20 a 26let.Bydlím v Písnici Praha4.Pokud budete mít zájem budu ráda když se mi ozvete.Tel:775 390 033. email:scorpio.lv@seznam.cz S pozdravem Lenka

Vzdělání: SOU

Více informací
Časté dotazy
Co když zprostředkovaná pomocnice do domácnosti po pár týdnech sama odejde, budu muset platit znovu zprostředkovatelský poplatek?
Všechny uchazečky o brigádu podepisují při registraci prohlášení, že jim není znám žádný důvod, proč by neměly u vybraného klienta zůstat minimálně jeden rok. Snažíme se Vám zprostředkovat paní, která v případě spokojenosti obou stran zůstane několik let. Pokud víme, že může zůstat pouze 1 rok a déle nemůže slíbit, řekneme Vám to předem. Pokud víme, že chce zůstat méně než 1 rok, vůbec jí neposíláme (až na případy kdy vybranou paní chcete na kratší dobu). Všech uchazeček se ptáme na plány do budoucna a také Vás o nich informujeme. Pokud by ale přesto taková situace nastala, první tři měsíce neplatíte za zprostředkování nové pomocnice nic. PO více než třech měsích od podpisu smlouvy obdržíte při novém zprostředkování velmi výraznou slevu (až 80%). Přesnou výši slev Vám sdělíme při podpisu smlouvy o zprostředkování.
Inzeráty
Soukromá hodina hry na flétnu, Praha
Soukromá hodina hry na flétnu pro děti od 3 do 12ti let. Sazba 250,-Kč/hod.
Reference
Martina Lipová
Vážená pani Veselá, s vašimi službami jsem byla spokojena - využila jsem vašich služeb na vyhledáni pani na úklid. Určíte vás mohu doporučit klientům, kteří se rozhodnou využit vaše služby.

Ukázková nabídka

Zadání Hledáme pečovatelku nebo pečovatele k 60letému pánovi po úrazu hlavy. Ideálně střídání po měsíci. Pán je soběstačný, ale potřebuje každý den motivovat, povídat si s ním, hrát hry, jezdit k lékaři a podobně. V domě bydlí rodiče, ale ti nic nepotřebují. Rodina je velmi milá a nápomocná.
Číslo zakázky 73779N
Odměna na den v Eurech 70
Jízdné 150
Délka pobytu od ihned do poloviny srpna
Město Deizisau
Pohlaví a věk muž, 60
Počet osob v domácnosti 1
Onemocnění po úrazu hlavy, špatně vidí, slyší, problém se srdcem
Noční práce ne
Zvedání ne
Internet ano
Volno po dohodě

Oslovila Vás tato nabídka? Vyplňte prosím profil na www.sluzbyprodomacnost.cz/fo0-personalbogen

Nejpozději následujcí pracovní den se Vám ozveme zpět.

Copyright 2019 © 1. centrum služeb pro domácnost. Info o zpracování údajů engine & SEO WebySlavik.cz | Design Grafiro