csde+420-222-269-943
·
Montag - Freitag 09:00 - 18:00
·
Mon - Fri 09:00-18:00
24 Stunden Service

O nás

Jmenuji se Michaela Winter

Původně jsem pracovala v reklamě.  Když se mi v roce 2003 narodil syn, založila jsem Centrum služeb pro domácnost. To bylo ještě v Česku. Věděla jsem, jakou pomoc bych jako máma ocenila, a takovou jsem nabídla ostatním rodinám. Péči o seniory jsem měla v nabídce už tehdy, ale v Česku o ni nebyl zájem.

S mým rozhodnutím pustit se do péče o seniory to bylo podobné. Onemocněla moje babička a já najednou zjišťovala, co všechno staří lidé potřebují. Doprovázela jsem ji k lékařům, sháněla léky, obstarávala nákupy. Kdykoliv jsem měla čas s ní být, viděla jsem, že jí to pomáhá. Měla dobrou náladu, byla aktivní a rozesmátá. Zpětně to těšilo i mě, že jsem jí pomohla, že ta moje námaha měla smysl.

Když pak babička umřela, řekla jsem si, že v tom budu pokračovat. Nemohu být každé babičky osobně, ale mohu najít lidi, kteří tam být mohou a chtějí.

Brzy bylo nutné si najít spolupracovníky.

A myslím, že mám ty nejlepší, jaké v téhle situaci mohu mít.

Mgr. Lenka Lysáková

vystudovala historii a germanistiku, německy umí téměř jako rodilý mluvčí a její nejsilnější stránkou je neuvěřitelná pečlivost.

Mgr. Martina Vlková

PR expertka s vystudovanou germanistikou a bohemistikou. Jejím koníčkem je filozofie, velká rodina a čtení nekonečného množství knih. Nejsilnější stránka je její božský klid a nadhled.

Klára Zumrová

pracovala jako pečovatelka 12 let. Má střední ekonomickou školu, roky pracovala v jedné anglické bance. Ale proč sedět v kanceláři u excelu, když může dělat něco, co má opravdu smysl a práce je hned vidět?

Milena Zdrubecká

momentálně nám pomáhá z mateřské, má střední školu hotelového managementu. I ona pracovala roky jako pečovatelka a ví, jak se říká, kudy běží zajíc.>

Vidíte sami, perfektně sehraná pětice se záběrem od perfektní znalosti německého jazyka a historie, přes reklamu a management po detailní pečovatelskou zkušenost a roky praxe.

S čím u nás můžete počítat

Máme vždycky velkou radost, když se podaří propojit dva jedince, kteří spolu spokojeně fungují. Ale i když všechno klapne, dál pro obě strany fungujeme jako „přítel na telefonu“. V případě potřeby jsme vždycky k dispozici.

Chci, aby se vaše babička měla jako ta moje!

Zajišťujeme seniorům – nejčastěji v Německu, kam jsem se mezitím přestěhovala – laskavé a svědomité pečovatelky z Česka a Slovenska.

Ke zprostředkování přistupujeme citlivě a zodpovědně. Pečovatelky vybíráme podle toho, jestli bychom jim svěřili naše vlastní prarodiče.

A protože zároveň víme, jak těžké je být sama v cizí rodině daleko od domova, chceme, aby se i senior a jeho rodina chovali ke své pečovatelce vlídně a slušně.

Naše hodnoty

● Co si domluvíme, to platí.

● Ke všem se chováme tak, jak bychom chtěly, aby se oni chovali k nám.

● Odměna je fajn, ale odvést dobrou práci je důležitější. A vždycky, když se někdo že na nás dostal doporučení, je to potvrzení, že to děláme dobře.

Tak snad se to líbí i té mojí babičce tam nahoře!